• 0224 222 82 62

  • info@takaajans.com

Bursa Web Tasarım

Bursa Web Tasarım, Bursa Web yazılım,
Özel Web Projeleri

Herbiri alanında uzman ekibimizle Bursa'da web tasarım hizmeti vermekteyiz. Bursa'da firmalara internet dünyasında komple çözümler sunuyoruz, yönlendiriyoruz.

Web Tasarım

Neden Web Sitesi Kurmalısınız?

Ne kadar tanınıyorsunuz?

Bursa'da kaliteli ürünler üretebilir veya hizmetler sunabilirsiniz. Hitap ettiğiniz lokasyon ister Türkiye geneli olsun, ister sadece Bursa olsun veya tüm dünya olsun. Kendinizi müşterilerinize anlatmanın en iyi ve ekonomik yolu web sitesi açmaktır. Bu websitesi tabiki ekonomik olsun ama en önemlisi de sizi layıkıyla temsil etsin.

Yeni müşterilere merhaba.

Bu güne kadar mevcut müşteri portföyünüz ile ticaretinizi devam ettirdiniz. Artık müşteri portföyünüzü artırmanın zamanı gelmedi mi? Düzgün bir web sitesiyle yeni müşterilere ulaşır, kendinizi tanıtır ve sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Ama çok rica ediyoruz bu web sitesi sizi rezil değil vezir etsin. 3 kuruş daha ucuz olsun diye kendinizi güvensiz göstermeyin, yoksa müşteri gelmez. İşin uzmanıyla çalışmanız çok önemli.

Web sitenizden size kolay ulaşsınlar.

Günümüzde insanlar tanıdıkları firmaların dahi telefonlarını internetten arıyorlar. Sadece telefon değil, Bursa'da işyerinize gelirken yol haritasından yardım alıyorlar. Dolayısıyla sadece yeni müşteriler için değil, mevcut müşteriler için de websitesini düzenlemeliyiz.

Web sitenizden satış yapabilirsiniz.

Kuracağınız web sitesi ile Bursa içine veya Türkiye geneline doğrudan satış yapabilirsiniz. Müşterilerinizin ürün veya hizmetlerinizi satın almalarına olanak tanır, 7/24 çalışan bir işyerine sahip olabilirsiniz.

Neden Web Sitesi Kurmalısınız?

  • Firmanın kurumsal yüzünü yansıtır ve imajını artırır.
  • Site üzerindeki ürünlerin görsellerin ziyaretçi kitlenize en kolay şekilde sunmanızı sağlar.
  • Broşür gönderme fax yollama yerine e-mail ile daha kolay masrafsız iletişim imkanı sağlar.
  • Diğer firmalar ve hitap ettiğiniz sektörlerdeki web sitesi kullanmayan firmalardan daha kaliteli bir firma olduğunuz izlemi oluşturur.
  • Firma hakkında veya firmanın sunduğu ürün hakkında bilgi almak isteyen kişi yada kişilere anında cevap verebilecek durumda olmanızı sağlar.
  • Firma hakkında veya firmanın sunduğu ürün hakkında bilgi almak isteyen kişi yada kişilere anında cevap verebilecek durumda olmanızı sağlar.
  • Diğer reklam çeşitlerine nazaran en etkili çabuk ve maliyeti en düşük reklam alanı sağlar broşürün veya başka reklam araçlarının etkisinin çok üstünde bir reklam alanı oluşturur.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

Birlikte çalıştığımız ve web ortamında çözümler sunduğumuz firmalar aşağıda yer almaktadır.

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizden teklif isteyebilirsiniz.

Unutmayın, önceliğimiz sizi memnun etmek.