• 0224 222 82 62

  • info@takaajans.com

Raporlama ve Analiz

RAPORLAMA VE ANALİZ

Web sitenizin detaylı rapor ve analizini hazırlıyoruz.

Sitenizi kaç kişi ziyaret etmiş, hangi kelime ile sizi bulmuş, hangi ülkeden ve hangi ilden girmiş, sitede kaç dakika kalmış vb... bunun gibi birçok bilgiyi hazırlayıp düzenli olarak size sunuyoruz.

Raporlama ve analiz

Düzenli olarak web sitenizin detaylı rapor ve analizini hazırlıyoruz

Bu hizmetimizde web siteniz ile ilgili her türlü veriye ulaşabilecek ve bu bilgiler ışığında yeni pazarlama ve reklam kararları alabileceksiniz. Web sitenizin ziyaretçileri ile ilgili, ülke, şehir, dil, sitede geçirdikleri süre, sitenizde yer alan sayfalara olan ilgileri, sitenize hangi yollardan geldikleri, hangi anahtar kelimeleri kullandıkları, size ziyaretçi gönderenleri vb raporları kolayca ve grafiksel olarak görebileceksiniz.

Site Raporlama ve Analiz hizmetimiz, web sitesi ile ilgili ayrıntılı rapor isteyen ve bu raporları pazarlama ve reklam faaliyetlerinde kullanmak isteyen firmalar için idealdir.

Reklam hizmetlerimiz ile birlikte kullandığınızda daha etkili reklam kararları almanızı, hedef kitleniz ve hedef bilgeleriniz hakkında daha net bilgiler almanızı, reklam geri dünüşümlerini daha net görebilmenizi sağlamaktadır.

RAPORLAMA VE ANALİZ YAPTIRMAK İÇİN NEDENLERİNİZ

  • Web siteniz için net hedefler belirler.
  • Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar hakkında bir çok bilgiye ulaşmanızı sağlar.
  • Kaç kişi ziyaret etmiş, kaç kişi alışveriş yapmış, kaç kişi üye olmuş gibi site bilgilerine kolayca ulaşmanızı sağlar.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

Birlikte çalıştığımız ve web ortamında çözümler sunduğumuz firmalar aşağıda yer almaktadır.

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizden teklif isteyebilirsiniz.

Unutmayın, önceliğimiz sizi memnun etmek.