• 0224 222 82 62

  • info@takaajans.com

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya YÖNETİMİ

Sosyal medya hesabınızı yöneterek sizi sosyal ortamlarda da tanıtıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyada Gözünüz Arkada Kalmasın

Sosyal medya kişinin bizzat ürettiği bir iletiyi internet üzerinden paylaşması kitlelere duyurması karşılıklı iletişim zeminini oluşturmasıdır. Sosyal medyada bir çalışmanın etkilerini çok hızlı şekilde görebilirsiniz. Müşteriyle birebir iletişim halinde olmak bu açıdan sosyal medyayı çok güçlü bir iletişim platformu yapar. Daha önceden tüketicilerimizin, ürününüz hakkında ne düşündüğünü bilemezken burada tüketiciye direk ulaşabiliyorsunuz. Sosyal medyanın en önemli özelliklerinden biride hızlı etkileşimdir.

Sosyal medya reklama göre daha kalıcı bir niteliğe sahiptir. Çok para harcadığınız bir reklam bazen boşa gidebilirken, sosyal medyada örneğin; facebook sayfasını beğenen biri, beğenisini geri almadığı sürece yayınladığınız her türlü içeriği görecektir.

Sosyal Medyada Yer Almanız İçin Nedenleriniz

  • Marka birliğini yaratmak: Sosyal medyada var olmak marka için farklılık oluşturur.
  • İlişkileri geliştirmek: Sosyal medyanın temel faydası müşterinizle sizin aranızda bir ilişki yaratmak.
  • Tanıtım: Sosyal medya pazarlama markanızı ifade etme fırsatı tanır. Olumlu olumsuz yorumları dinleyerek yanıt yazabilirsiniz.
  • Promosyonlar: Sosyal medya pazarlama sayesinde özel indirimlerden ve fırsatlardan haberdar edebilir, kısa zamanlı kampanyalar düzenleyebilir.
  • Pazar araştırması: Sosyal medya tüketicilerinizle ilgili araştırmalar yapmak için kullanılabilir. Müşterilerinizin ne istediğini önceden öğrenebilir, Pazar payını genişletebilirsiniz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

Birlikte çalıştığımız ve web ortamında çözümler sunduğumuz firmalar aşağıda yer almaktadır.

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizden teklif isteyebilirsiniz.

Unutmayın, önceliğimiz sizi memnun etmek.