• 0224 222 82 62

  • info@takaajans.com

Web Tasarım

Web Tasarım, Web yazılım, Özel Web Projeleri

Sırtınızı profesyonel bir ekibe yaslayarak siz de web dünyasında yerinizi alın.

Web Tasarım

Neden Web Sitesi Kurmalısınız?

1. Tanınmanız İçin

İş dünyasında başarının en önemli unsuru tanıtım ve reklamdır. Çok kaliteli ürünler imal eden, kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini birinci planda tutan bir firma olabilirsiniz. Ancak tanıtımını yapamamışsanız çevrenizdeki sınırlara haps olmuşsunuz demektir. Halbuki kuracağınız bir web sitesi ile kapılarınızı tüm dünyaya açabilir; vizyonunuzu herkese anlatabilirsiniz.

2. Müşteri halkanızı genişletmek İçin

Dünyanın küçük bir köy halini aldığı global çağda hala bulunduğunuz ile mi hitap etmek istiyorsunuz? Ya da sınırları aşarak tüm dünyaya dönük çalışmalar mı yapmak istiyorsunuz? Cevabınız 2.seçenekse hemen ilk adımı atabilirsiniz.

3. Kolay ulaşılabilmek İçin

Günümüzde bir bilgi, kişi, kurumarama ve irtibat kurma söz konusu olduğunda başvurulan ilk yol internet olmuştur. Bir web sitesi edinerek sizi arayanların size derhal ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

4. Satış İçin

Kuracağınız web sitesi ile doğrudan satış yapabilir; müşterilerin bir kaç tıklama ile ürünlerinizi satın alma olanağını sağlayabilirsiniz.

5. Etkili İrtibat ve İletişim İçin

Web sitesi sayesinde müşterilerinizin, sizinle ilgilenenlerin sizinle ya da kuruluşunuzla ilgili irtibat kurup soru sormasını, sizden yardım almasını sağlayabilirsiniz.

6. Prestij İçin

Bütün saygın kuruluşların kesinlikle bir web sitesi vardır. Kuracağınız web sitesi ile siz de bu kuruluşlar arasına katılabilir; işinizde iddialı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Şunu bilin ki tanıtım ve reklamda en ucuz yöntem olan internet tanıtımı ile rakiplerinizi bir adım daha geçmiş olacaksınız.

Neden Web Sitesi Kurmalısınız?

  • Firmanın kurumsal yüzünü yansıtır ve imajını artırır.
  • Site üzerindeki ürünlerin görsellerin ziyaretçi kitlenize en kolay şekilde sunmanızı sağlar.
  • Broşür gönderme fax yollama yerine e-mail ile daha kolay masrafsız iletişim imkanı sağlar.
  • Diğer firmalar ve hitap ettiğiniz sektörlerdeki web sitesi kullanmayan firmalardan daha kaliteli bir firma olduğunuz izlemi oluşturur.
  • Firma hakkında veya firmanın sunduğu ürün hakkında bilgi almak isteyen kişi yada kişilere anında cevap verebilecek durumda olmanızı sağlar.
  • Firma hakkında veya firmanın sunduğu ürün hakkında bilgi almak isteyen kişi yada kişilere anında cevap verebilecek durumda olmanızı sağlar.
  • Diğer reklam çeşitlerine nazaran en etkili çabuk ve maliyeti en düşük reklam alanı sağlar broşürün veya başka reklam araçlarının etkisinin çok üstünde bir reklam alanı oluşturur.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

Birlikte çalıştığımız ve web ortamında çözümler sunduğumuz firmalar aşağıda yer almaktadır.

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizden teklif isteyebilirsiniz.

Unutmayın, önceliğimiz sizi memnun etmek.